Jaką aplikacje kupić. Jaki sklep wybrac

Aplikacje do monitoringu są coraz bardziej powszechne, co za tym idzie wiedza o ich istnieniu także. Na rynku mamy szeroki wybór aplikacji. Zastanawiamy się dlaczego jest tak duże zróżnicowanie cenowe.

Najtańsze aplikacje zaczynają się od 400zł/rok a czasem 400zł/dożywotnio. Cena jest bardzo niska, ale co z jakością? Czy da się kupić tak tanio aplikację? Na te pytania postaram się Państwu odpowiedzieć. Miałem okazje testować większość aplikacji na rynku.

I tu Państwa zaskoczę można i czasami te aplikacje w niektórych modelach działają prawidłowo. Co prawda mają niedoskonałości typu:

-nagrywanie rozmów z mikrofonu (słychać jednego rozmówce),

-nie działa jedna strona SMS,

-lokalizacja pokazuje miejsca na innym kontynencie- tak czasem się tak zdarza to nie żart

Cena czyni cuda, w tym przypadku cudów nie doznamy. Tego typu aplikacje są dla ludzi cierpliwych

Kolejna grupa to aplikacje w przedziale 800zl-1500zł/ rok. Te aplikacje, ze średniej półki cenowej działają w miarę poprawnie. Mają problemy głownie z wyższymi wersjami androida. Funkcjonalność zazwyczaj podobna do tych najdroższych, często nie mają wsparcia dla najnowszych systemów android. Do znacznej większości komunikatorów potrzebują ROOT telefonu. Mogą nie rejestrować wybiórczo danych. Obsługa jest utrudniona.

Najdroższe aplikacje zaliczane do grupy premium w cenie 1800-2500zł. Są to aplikacje najbardziej rozbudowane jeśli chodzi o funkcjonalność. Aktualizacje tych aplikacji są na tyle częste, że nie mają problemów z obsługą najnowszych telefonów oraz systemów. W odróżnieniu od poprzednich nie występują w nich „zdarzenie kolizyjne” . Zdarzanie kolizyjne co nić innego jak sytuacja w której następują 2 jednoczesne zdarzenia. Np podczas rozmowy telefon monitorowany otrzyma SMS. Może to zawieść aplikacje a w najgorszym przypadku również telefon. Aplikacje te praktycznie nie wykrywalne, wykorzystują znikomą ilość pamięci RAM oraz pobór baterii jest ograniczony do minimum – średnio 5-8%. Łatwość obsługi oraz instalacji daję możliwość korzystania z niej nawet laikowi.

Jeśli zdecydujemy się na zakup to mamy kolejny problem, który sklep wybrać, czym się kierować?

Mamy czasy, w których aby coś sprzedawać, świadczyć usługi nie jest wymagane doświadczenie ani wykształcenie.

Nie konieczne ale czy potrzebne? Bardzo często w tego typu aplikacjach, musimy pomóc zdalnie. Instalacja jest dziecinnie prosta, także z tym każdy sobie poradzi. Ale co jak aplikacja przestanie działać i zwracając się do sprzedawcy oznajmi:

Proszę zainstalować jeszcze raz. Ta opcja jest bardzo trudna, gdyż dostęp do telefonu jest utrudniony.

Proszę dostarczyć telefon do Naszej firmy. To już zazwyczaj jest niemożliwe.

Aby móc coś sprawdzić, naprawić zdalnie potrzebna jest wiedza informatyczna.

 

Zadzwoń teraz: 502 814 415